Klinika DIAGMED

Godziny Przyjęć

Gabinet ginekologiczny i USG
dr Witold Osóbka - Morawski

  • wtorek 14:00 - 19:00
  • piątek 09:00 - 13:00

Gabinet USG
dr Janusz Gołębiewski - radiolog

  • poniedziałek 15:00 - 20:00
  • czwartek 9.00 - 15.00

Gabinet echo serca płodu i dzieci
dr n.med - Aldona Piotrowska - Wichłacz
pediatra dziecięcy - kardiolog

  • chwilowo nie przyjmuje

W środy gabinet nieczynny
W tych dniach zapisy i informacje telefoniczne w godz 10.00 - 14.00


Od początku swojej działalności DIAGMED zatrudnia wybitnych specjalistów od ultrasonografii:

Dr nauk med. Małgorzata Wieczorek

Utrasonografią zajmuje się od ukończenia studiów w 1984 r na Akademii Medycznej w Warszawie. Pracowała w Zakładzie Medycyny Nuklearnej CSK AM w W-wie przy ul.Banacha, gdzie zrobiła specjalizację z radiologii zajmując się głównie diagnostyką dla potrzeb chirurgów - badaniami tarczycy, sutków i jamy brzusznej.

Ultrasonografii sutków uczyła się między innymi w Klinice dla Kobiet we Freiburgu (RFN). Od 1989 r. zajmowała samodzielne stanowisko w Pracowni USG Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego przy ul. Siennej (głównie badania dzieci - ocena wątroby i innych narządów, badania przezciemiączkowe mózgu u chorych oddziału neuroifnekcji).

W 2000r. uzyskała stopień doktora nauk medycznych za prace poświęcone tym badaniom. Obecnie pracuje w Instytucie Reumatologicznym gdzie wykonuję szeroko pojętą diagnostykę ultrasonograficzną niemal wszystkich narządów (głównie ocenę stawów i tkanek okołostawowych zmienionych w różnych procesach zapalnych i dopplerowskie badania przepływów w naczyniach) Współpracuje z Instytutem Kardiologii zarówno u dzieci jak i dorosłych. Od 1985 r. wykłada na kursach organizowanych przez Centrum Kształcenia Podyplomowego, Sekcję Ultrasonograficzną Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego i Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne. Prowadzi prace naukowo-badawcze, bierze czynny udział w zjazdach (również międzynarodowych). Jest autorką licznych publikacji.


Dr n.med. Aldona Piotrowska Wichłacz - pediatra

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie (1979) od początku pracy zawodowej związana z Zakładem Kardiologii Pediatrycznej i Prenatalnej Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie gdzie zajmuje się diagnostyką nieinwazyjną i leczeniem wrodzonych chorób układu krążenia u dzieci (w tym u noworodków ze skrajnie niską masą urodzeniową ciała), ściśle współpracuje z II Kliniką Kardiochirurgii Dzieci SPDSK przy ul Działdowskiej. Jest konsultantem kardiologicznym Oddziału Noworodkowego Szpitala św Zofii w Warszawie. Od 1999 r. zajmuje się badaniami układu krążenia płodu (echokardiografia płodowa - certyfikat Sekcji echokardiografii i kardiologii prenatalnej PTU) w ramach programu Polcard Prenatal biorąc czynny udział w tworzeniu ogólnopolskiej bazy danych problemów kardiologicznych u płodów. Jest członkiem i propagatorem idei Towarzystwa Medycyny Perinatalnej. W ramach pracy dydaktycznej prowadzi wykłady na kursach doskonalących. Jest kierownikiem kilku tematów naukowych realizowanych w IMiDz oraz współautorką wielu publikacji naukowych.


Dr Janusz Gołębiewski - radiolog pracujący etatowo w Klinice Urologii AM przy ul. Lindleya - ekspert urologiczny.


Lek med. Anna Madej-Firek - specjalista chorób kobiecych i położnictwa.

Wieloletni starszy asystent i były ordynator oddziału ginekologii operacyjnej w Szpitalu Klinicznym im. Księżnej Anny Mazowieckiej przy ul. Karowej.

Prywatna klinika Ginekologiczno-Połoznicza DIAGMED DIAGMED Prywatna Klinika Ginekologiczna. Warszawa ul. Narbutta 41/43 m.2
e-mail:klinika@diagmed.waw.pl, tel. (22)849 88 37 kom. 602 46 88 37

(c) DIAGMED 2013